-12%

SENCOR Будилник SRC 170 OR

– Дигитален показател на часот и фреквенцијата
– Година/месец/датум
– LED дисплеј 1,2″ (3 cm)
– PLL FM Radio


2,090.00 ден 1,840.00 ден

Спореди

Опис

 • Дигитален показател на часот и фреквенцијата
 • Година/месец/датум
 • LED дисплеј 1,2″ (3 cm)
 • PLL FM Radio
 • Собна температура
 • Двоен аларм со прескокнување за викенди
 • Будење со сигнал или со радио
 • Snooze
 • Sleep
 • Работа на батерии
 • Димензии: 155 x 82 x 72 mm
 • Тежина: 388 g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.