-13%

SENCOR Апарат за шишање SHP 460CH

– Екстремно тивок професионален мотор со голема брзина
– Челично сечило
– 4 додатоци со големина 3 mm, 6 mm, 9 mm и 12 mm и заштитна капа за сечилото
– Подесувачка контрола


Original price was: 799.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Спореди

Опис

 • Екстремно тивок професионален мотор со голема брзина
 • Челично сечило
 • 4 додатоци со големина 3 mm, 6 mm, 9 mm и 12 mm и заштитна капа за сечилото
 • Подесувачка контрола
 • Егрономска рачка
 • Кука за закачување
 • Во комплетот доаѓа и чешел, ножички, четка за чистење, масло
 • Работи на струја 230 V
 • Должина на кабел: 175 cm
 • Тежина: 339 g
 • Димензии (В×Д×Ш): 183 × 57 × 44 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.