-12%

SENCOR Апарат за шишање SHP 3500BL

– Број на должини за бирање 20
– Егрономска рачка
– Работа на батерија 1 час
– Брзо полнење на батеријата за 2 часа1,090.00 ден 960.00 ден

Спореди

Опис

 • Работа на батерија и на струја додека се полни батеријата
 • Тивка работа на моторот
 • Челични сечила
 • Еден додаток со подесувачка должина 0.5 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 mm
 • Број на должини за бирање 20
 • Егрономска рачка
 • Работа на батерија 1 час
 • Брзо полнење на батеријата за 2 часа
 • Ширина на сечилото 28 mm
 • Вградена Li-Ion батерија 500 mAh
 • Додатоци: четка, масло, додаток за сечилото, USB кабел за полнење
 • Должина на кабел: 105 cm
 • Тежина: 120 g
 • Димензии (В×Д×Ш): 165 × 50 × 37 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.