-12%

SENCOR Апарат за шишање SHP 4302RD

– Работи на батерија
– Ултра тивор и брз мотор
– Егрономска рачка


1,475.00 ден 1,299.00 ден

Спореди

Опис

 • Работи на батерија
 • Ултра тивор и брз мотор
 • Егрономска рачка
 • Оперативно време на батеријата 50 минути
 • ON/OFF копче
 • Може да се користи и без додаток за шишање
 • Регулатор за подесување на висината на шишање од 1–8 mm
 • LED индикатор за полнење
 • Интегрирана Nimh батерија
 • Доадатоци: адаптер за полнење, четкичка за чистење
 • Должина на кабел: 145cm
 • Димензии (В × Д × Ш): 180 × 43 × 40mm
 • Тежина: 168g

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.