-13%

SAMSUNG Телевизор UE55AU7172UXXH

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 55″ (140 cm)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K (3,840 x 2,160)
– ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60
– ПРОЦЕОР Crystal 4K procesor


Original price was: 34,400.00 ден.Current price is: 29,900.00 ден.

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН LED
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН, “/CM 55″ (140 cm)
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН, PIXEL 4K (3,840 x 2,160)
 • ОСВЕЖУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ (REFRESH RATE), HZ 60
 • ПРОЦЕОР Crystal 4K procesor
 • КВАЛИТЕТ НА СЛИКА 2000 PQI
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2CS2
 • SMART TV Да
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Tizen™
 • WI-FI Да (WiFi5)
 • DLNA Mobile TV mirroring
 • BLUETOOTH Да (BT4.2)
 • HDR HDR 10+
 • ЗВУК 2CH x 20W
 • Dolby Digital Plus
 • Q-Symphony
 • Adaptive Sound
 • HDMI 3
 • USB 1
 • LAN 1
 • ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ 1
 • CI CI+(1.4)
 • HDMI-CEC Anynet+
 • ДОПОЛНИТЕЛНИ ФУНКЦИИ
  Auto Game Mode (ALLM)
  Детекција на осветлување
  UHD придушување на светло
  Pur Color
  Мега контраст
  Подобрувач на контрастот
  Филмски режим
  Filmmaker Mode (FMM)
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1230.5 x 783.3 x 250.2 mm
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 1230.5 x 707.2 x 59.9 mm
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.