-13%

SAMSUNG Телевизор UE43BU8072UXXH 4K Ultra HD Smart

– ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН 43″ (109 cm)
– РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН 4K (3840×2160)
– ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2CS2
– SMART TV


29,780.00 ден 25,900.00 ден

Спореди

Опис

 • ТИП НА ЕКРАН LED
 • ДИМЕНЗИЈА НА ЕКРАН 43″ (109 cm)
 • РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАН 4K (3840×2160)
 • ТИП НА ТЈУНЕР DVB-T2CS2
 • SMART TV
 • ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ Tizen™
 • WI-FI Да (WiFi5)
 • DLNA
 • BLUETOOTH ДА (BT5.2)
 • HDR HDR10+
 • ЗВУК Dolby Digital Plus
 • HDMI 3
 • USB 2
 • LAN ДА
 • ЈАЧИНА НА ЗВУК 20W
 • CI+ (1.4)
 • HDMI-CEC ДА
 • ДИМЕНЗИИ СО ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 965.5 x 599 x 205.6 mm
 • ДИМЕНЗИИ БЕЗ ПОСТОЉЕ (ШXВXД) 965.5 x 559.9 x 25.7 mm
 • БОЈА црна
 • ГАРАНЦИЈА 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.