-10%

Камин PRITY S3W13

Камин PRITY S3W13

 • Моќ: 17 kW
 • Погоден за : 95 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
 • Литража на котел : 16 lOriginal price was: 48,740.00 ден.Current price is: 43,870.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин PRITY S3W13
 • Моќ: 17 kW
 • Погоден за простории до 95 m2
 • Литража на котел : 16 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 93 /cm
 • Тежина : 93 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен.
 • Дрвени рачки на вратите
 • Преграда за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.