-10%

Камин PRITY S3W21

Камин PRITY S3W21

 • Моќ: 26 kW
 • Погоден за : 144 m2
 • Големина: 57 x 53 x 93 cm
 • Литража на котел : 29 l68,820.00 ден 61,940.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин PRITY S3W21
 • Моќ: 26 kW
 • Погоден за простории до 144 m2
 • Литража на котел : 29 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 53 x 93 /cm
 • Тежина : 134 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен.
 • Дрвени рачки на вратите
 • Декоративни насликани странични плочи
 • Опремен со две врати
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.