-10%

Камин PRITY FGW 18R

Камин PRITY FGW 18R

 • Моќ: 23 kW
 • Погоден за: 130 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 53 x 105 /cm
 • Литража на котел : 15 lOriginal price was: 75,550.00 ден.Current price is: 67,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин PRITY FGW 18R
 • Моќ: 23 kW
 • Погоден за простории до 130 m2
 • Литража на котел : 15 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 53 x 105 /cm
 • Тежина : 150 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен.
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремен со фурна
 • Опремен со ногарки
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.