-10%

Камин PRITY FGW 15

Камин PRITY FGW 15

 • Моќ: 20 kW
 • Погоден за :110 m2
 • Големина: 57 x 53 x 93 cm
 • Литража на котел : 14 lOriginal price was: 61,280.00 ден.Current price is: 55,150.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин PRITY FGW 15
 • Моќ: 20 kW
 • Погоден за простории до 110 m2
 • Литража на котел : 14 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 53 x 93 /cm
 • Тежина : 136 кг
 • Боја: црна
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремен со фурна
 • Декоративни насликани странични плочи
 • Преграда за чување  суви и влажни дрва
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.