-10%

Камин PRITY S3W17

Камин PRITY S3W17

 • Моќ: 22 kW
 • Погоден за : 122 m2
 • Големина: 57 x 53 x 93 /cm
 • Литража на котел : 23 lOriginal price was: 55,270.00 ден.Current price is: 49,740.00 ден.

Спореди

Опис

 • Камин PRITY S3W17
 • Моќ: 22 kW
 • Погоден за простории до 122 m2
 • Литража на котел : 23 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 57 x 53 x 93 /cm
 • Тежина : 118 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен
 • Дрвени рачки на вратите
 • Преграда за чување  суви и влажни дрва
 • Декоративни насликани странични плочи
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.