-12%

Камин PRITY PM3 TV

Kamin PRITY PM3 TV

– Моќ: 13 kW
– Погоден за простории до 80 m2
– Големина (a x b x h /cm): 69 x 39 x 94 cm


Original price was: 73,650.00 ден.Current price is: 64,810.00 ден.

Спореди

Опис

Камин PRITY PM3 TV

  • Камин панорама
  • Моќ: 13 kW
  • Погоден за простории до 80 m2
  • Големина (a x b x h /cm): 69 x 39 x 94 cm
  • Димензии на ложиште (a x b x h /cm): 63 x 31 x 32 cm
  • Тежина: 106 кг
  • Излез за чад ∅ 150 mm
  • Гориво : дрво, јаглен.

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.