-12%

Шпорет на дрва PRITY 2P41

– Моќ: 15 kW
– Погоден за простории до 83 m2
– Големина на фурна :  41 x 49 x 21 /cm
– Гусана горна плоча


37,580.00 ден 33,070.00 ден

Спореди

Опис

 • Моќ: 15 kW
 • Погоден за простории до 83 m2
 • Големина ( a x b x h /cm) : 91 x 56 x 80 /cm
 • Големина на фурна :  41 x 49 x 21 /cm
 • Тежина : 99 кг
 • Боја: црна
 • Гусана горна плоча
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремен со 2 плочи и печка
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.