-12%

Камин PRITY PMV-TV

Kamin PRITY PMV-TV

– Моќ: 11 kW
– Погоден за простории до 60 m2
– Големина (a x b x h /cm): 46 x 41 x 122 cm


Original price was: 65,100.00 ден.Current price is: 57,290.00 ден.

Спореди

Опис

  • Камин панорама
  • Моќ: 11 kW
  • Погоден за простории до 60 m2
  • Големина (a x b x h /cm): 46 x 41 x 122 cm
  • Димензии на ложиште (a x b x h /cm): 38 x 33 x 45 cm
  • Тежина: 100 кг
  • Излез за чад ∅ 150 mm
  • Гориво : дрво, јаглен.

 

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.