-10%

Камин PRITY FGW 20

Камин PRITY FGW 20

 • Моќ: 26 kW
 • Погоден за : 145 m2
 • Големина: 65 x 55 x 115 cm
 • Литража на котел : 37 l94,130.00 ден 84,720.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин PRITY FGW 20
 • Моќ: 26 kW
 • Погоден за простории до 145 m2
 • Литража на котел : 37 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 65 x 55 x 115 /cm
 • Тежина : 187 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен.
 • Дрвени рачки на вратите
 • Опремен со фурна
 • Декоративни насликани странични плочи
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.