-13%

Камин Alfa Plam TERM 27

Камин Alfa Plam TERM 27

 • Тип на гориво: јаглен, дрво
 • Димензии: 900x600x850mm
 • Димензии На Рерна: 330x440x260mm
 • Капацитет: 27kW93,480.00 ден 81,290.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на гориво: јаглен, дрво
 • Димензии: 900x600x850mm
 • Димензии На Рерна: 330x440x260mm
 • Тежина На Производот:  197,5kg
 • Капацитет За Греење: 270-450m3 / 104-173m2
 • Капацитет: 27kW
 • Дупло Стакло
 • Пречник за димоводен отвор: 150mm
 • Енергетска Класа: A
 • Бои: црна, црвена, кафеава, бела

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.