-10%

Камин PRITY K2CPW10

Камин PRITY K2CPW10

 • Моќ: 14 kW
 • Погоден за : 77 m2
 • Големина: 50 x 51 x 81 cm
 • Литража на котел : 14 l45,700.00 ден 41,130.00 ден

Спореди

Опис

 • Камин PRITY K2CPW10
 • Моќ: 14 kW
 • Погоден за простории до 77 m2
 • Литража на котел : 14 l
 • Големина ( a x b x h /cm) : 50 x 51 x 81 /cm
 • Тежина : 94 кг
 • Боја: црна
 • Гориво : дрво, јаглен.
 • Дрвени рачки на вратите
 • Преграда за чување  суви и влажни дрва
 • Леано железо на горната плоча
 • Опремен со два рачни амортизери:
  –преден амортизер за контрола на довод на воздухот
  – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.