-13%

PLANA Сад за грозје

Достапни литражи:
– 230 литри
– 350 литри
– 500 литри


2,920.00 ден4,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Сад за грозје
  • Достапни литражи:
    – 230 литри
    – 350 литри
    – 500 литри
  • Боја – црвена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.