-13%

Новогодишни ПВЦ лампиони мразулци 4/1

– ПВЦ новогодишни лампиони мразулци
– Достапни во златна, сребрена, црвена и розева боја
– Сет од 4 парчиња
– Должина 15 см


Original price was: 150.00 ден.Current price is: 130.00 ден.

Спореди

Опис

  • ПВЦ новогодишни лампиони мразулци
  • Достапни во златна, сребрена, црвена и розева боја
  • Сет од 4 парчиња
  • Должина 15 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.