-13%

Новогодишна елка Норвич снежна со шишарки

– Зелена елка Норвич со шишарки, висина 150 см, изработена од пластика
– Лесна инсталација и расклопување
– Атрактивен изглед


4,490.00 ден7,990.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Зелена елка Норвич со шишарки, висина 150 см, изработена од пластика
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Атрактивен изглед
  • Вештачката вештачка елка Норвич во снежно зелена боја и висина од 150 cm е погодна и за помали простории
  • Украсете со одбрани новогодишни лампиони и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.