-13%

Новогодишна елка ХАЈЛАНД бор со шишарки

– Широка новогодишна елка Хигланд Фир
– Материјал – пластика
– Висина – 200 см / 155 см
– Боја – зелено


8,190.00 ден10,700.00 ден

Спореди

Опис

  • Широка новогодишна елка Хигланд Фир
  • Материјал – пластика
  • Висина – 200 см / 155 см
  • Боја – зелено
  • Лесно отворање и затворање
  • Можност за повторувана употреба

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.