-13%

Новогодишен украс светилка со шишарки

– Новогодишен украс светилка со шишарки
– 10 LED сијалички внатре
– Работа на бетерии
– Висина 31 см


Original price was: 1,320.00 ден.Current price is: 1,150.00 ден.

Спореди

Опис

  • Новогодишен украс светилка со шишарки
  • 10 LED сијалички внатре
  • Работа на бетерии
  • Висина 31 см

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.