-13%

Новогодишна елка ПВЦ 185 см Арктик Спрус Слим

– Елка тесна смрека од пластика, висина 185 см, зелена, без украс
– Потесен модел
– Лесна инсталација и расклопување


Original price was: 8,040.00 ден.Current price is: 6,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Елка тесна смрека од пластика, висина 185 см, зелена, без украс
  • Потесен модел
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Вештачка новогодишна смрека во зелена боја и висина 185 см одговара и за помали простори
  • Новогодишната смрека може лесно да се постави и демонтира. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.