-21%

Новогодишна елка Лозана снежна со шишарки

– Снежна новогодишна ела, изработена од пластика
– Висини 150 и 180 см
– Лесно се поставува и собира
– Бушаво новогодишно дрво


6,990.00 ден9,990.00 ден

Спореди

Опис

  • Снежна новогодишна ела, изработена од пластика
  • Висини 150 и 180 см
  • Лесно се поставува и собира
  • Бушаво новогодишно дрво

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.