-13%

Новогодишен сет стаклени лампиони розе 60 мм 12/1

– Стаклени новогодишни лампиони
– Боја розе
– Дијаметар 60 мм
– 12 парчиња


480.00 ден 420.00 ден

Спореди

Опис

  • Стаклени новогодишни лампиони
  • Боја розе
  • Дијаметар 60 мм
  • 12 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.