-11%

Новогодишна елка 200 см Монтгомери фростед снежна

– Екстремно бушава новогодишна смрека од пластика со бели врвови, висина 200 см, без украс
– Лесна инсталација и расклопување
– Повеќекратна употреба


Original price was: 18,340.00 ден.Current price is: 16,290.00 ден.

Спореди

Опис

  • Екстремно бушава новогодишна смрека од пластика со бели врвови, висина 200 см, без украс
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Повеќекратна употреба
  • Новогодишна смрека од пластика во бела боја и висина 200 см е погодна и за помали простори
  • Елката лесно може да се постави и демонтира. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и украси и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.