-13%

Новогодишна елка ПВЦ 185 см Слим Лајн бела

– Тесна новогодишна смрека Slim Line од пластика во бела боја, висина 185 cm, без украс
– Лесна инсталација и расклопување
– Можност за повеќекратна употреба


5,620.00 ден 4,890.00 ден

Спореди

Опис

  • Тесна новогодишна смрека Slim Line од пластика во бела боја, висина 185 cm, без украс
  • Лесна инсталација и расклопување
  • Можност за повеќекратна употреба
  • Тенок дизајн
  • Новогодишната spruce Slim Line изработена од пластика во бела боја и висина 185 cm е погодна за помали простори поради својата витка линија
  • Можете лесно да поставите новогодишна смрека, а со додавање на новогодишни гроздови и украси, таа ќе ја замисли магијата на празничната сезона во вашиот дом.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.