-13%

Декоративен LED камин 29х23 см

– Декоративен лед камин со димензија 29х32см
– Внесете божиќна магија во секој простор


Original price was: 2,560.00 ден.Current price is: 2,230.00 ден.

Спореди

Опис

  • Декоративен лед камин со димензија 29х32см
  • Внесете божиќна магија во секој простор

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.