-14%

Новогодишен стаклен лампион со лед сијалички 10 см

– Внатрешноста има 10 лед сијалички
– Должина 1 метар
– Дијаметар 10 см


500.00 ден 430.00 ден

Clear
Спореди

Опис

  • Стаклен лампион со јаже за декорација
  • Внатрешноста има 10 лед сијалички
  • Должина 1 метар
  • Дијаметар 10 см
  • Бои сребрена и шампањ
  • Работа на батерии

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.