-13%

Декоративен дрвен послужавник за свеќички во чаши

– Декоративен дрвен послужавник
– Чашите и елката вклучени во сетот
– 1x дрвен послужавник: 31.5 x 9.5 x 2.5 cm


Original price was: 1,140.00 ден.Current price is: 990.00 ден.

Спореди

Опис

  • Декоративен дрвен послужавник
  • Чашите и елката вклучени во сетот
  • 1x дрвен послужавник: 31.5 x 9.5 x 2.5 cm
  • 4x чаши за свеќи
  • 1x дрво со LED светло

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.