-13%

MS ENERGY Електричен велосипед Trekking T10

– Мотор: Shengyi hub motor 250W
– Екран: LCD C300s
– Батерија: 36V 13Ah Lithium battery
– Полнач: AC 100V – 230V smart charger


121,210.00 ден 105,399.00 ден

Спореди

Опис

 • Тип на велосипед: Trekking eBike
 • Мотор: Shengyi hub motor 250W
 • Екран: LCD C300s
 • Батерија: 36V 13Ah Lithium battery
 • Полнач: AC 100V – 230V smart charger
 • Опсег: 80 – 100km
 • Рам: 21” L, Al 6061, smooth welding
 • Виљушка: Suntour NEX, 60mm travel
 • Заден менувач: Shimano Tourney 7 speed
 • Рачки на менувачот: Shimano Tourney 7 speed
 • Касета: Shimano Tourney 7/ 14-28T
 • Ланец: MC Z7 EPT
 • Погон: Prowheel, 38T
 • Кочници: Tektro MD -T300 mechanical
 • Предни кочници: Tektro MD -T300, 180mm
 • Задни кочници: Tektro MD -T300, 160mm
 • Надворешни гуми: CST 28” x 2.00”
 • Тркала: Double wall alum. alloy, 36H
 • Предница: Joytech, 36H
 • Задница: Joytech, 36H
 • Spokes: Stainless steel
 • Волан: Width: 680mm Aluminium
 • Грипови: Velo rubber 130mm
 • Цевка на воланот: ZOOM, Aluminium alloy
 • Лежиште на виљушката: 28.6*44-55*30, H=24.1 mm
 • Седиште: SR -Rio Man
 • Цевка на седиште: 30.4*350mm, Aluminium alloy
 • Педали: Wellgo, plastic+rubber
 • Максимално оптеретување: 120 kg
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.