-13%

MS ENERGY Електричен велосипед City Women c500

– MS ENERGY име MS ENERGY eBike c500
– Мотор / Мотор Bafang M200, среден мотор од 250 W 65 Nm
– Екран Bafang LCD, помош за брзина од 5 нивоа
– Батерија 36v 16Ah LG батерија


Original price was: 167,550.00 ден.Current price is: 145,699.00 ден.

Спореди

Опис

 • Модел градски жени Високо
 • MS ENERGY име MS ENERGY eBike c500
 • Мотор / Мотор Bafang M200, среден мотор од 250 W 65 Nm
 • Екран Bafang LCD, помош за брзина од 5 нивоа
 • Батерија 36v 16Ah LG батерија
 • Полнач / Полнач AC 100V – 230V Паметен полнач
 • Опсег / Досег 150 – 160 км
 • Рамка 17 ”S / 19” M, алуминиум 6061, мазно заварување
 • вилушка , патување: 100 mm
 • Заден менувач Shimano Altus 8 брзини
 • Рачка за облога Shimano ASLM3158RC со 8 брзини
 • Касета Shimano Tourney CSHG2008 11-32T
 • Ланец KMC z7
 • B1.A1 , 38T
 • Сопирачки / Рачка Tektro HD -T275, алуминиум
 • Предни сопирачки / Кочница напред Tektro HD -T275, 160mm
 • Задни сопирачки / Кочница задна Tektro HD -T275, 160mm
 • Пневматици CST C1446 28” x 1,75
 • Тркала / бандажи Двоен ѕид од алуминиумска легура
 • предното тркало 36H, брзо ослободување 115мм
 • на задните тркала 36H, касета со 8 брзини, брзо ослободување
 • Краци од нерѓосувачки челик
 • Волан / Ширина на рачката: 660 mm Алуминиум
 • Рачки од гума од 130 мм
 • Волан / Стебло ZOOM прилагодлив 110mm / 41mm
 • Лежиште за вилушка 1 -1 / 8 * 44/50 * 30, В: 19,9 мм
 • Седло FS FU-2020-12
 • седиштето ZOOM 350mm, модел на суспензија
 • Педали / Педали Wellgo C169
 • Максимално оптоварување / Дозволена вкупна тежина 120 кг
 • Тип на велосипед City eBike
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.