-13%

Метален рафт Max Futur 5х200 кг 2177

– Број на полици: 5
– Носивост по полица: 200kg
– Вкупна носивост: 1000kg


Original price was: 4,250.00 ден.Current price is: 3,690.00 ден.

Спореди

Опис

  • Висина: 180cm
  • Ширина: 90cm
  • Длабочина: 40cm
  • Број на полици: 5
  • Носивост по полица: 200kg
  • Вкупна носивост: 1000kg
  • Боја: Галванизирана
  • Материјал: Метал-Медијапан
  • Монтажа: Жлебови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.