-24%

ISKRA Бензиска моторна пила PN-2500-2A

– Волумен на мотор: 25,4 cm3
– Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP )
– Вртежи во празно: 3500 врт/мин


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 7,890.00 ден.Current price is: 5,999.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Волумен на мотор: 25,4 cm3
 • Номинална излезна моќ: 0.7 kW ( 1 HP )
 • Вртежи во празно: 3500 врт/мин
 • Тип на мотор:двотактен
 • Воздушно ладење на мотор
 • Вкупен капацитет за гориво:230 мл
 • Вкупен капацитет за уље: 160 мл
 • Должина на пила:305 mm (12″)
 • Чекор на ланецот: 9,525 mm (3/8 “)
 • Тежина: 3 кг
 • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.