-14%

Маса со стакло SC089

– Достапна во сива боја
– Материјал: стакло
– Метални ногарки и оквир
– Димензии на масата 70x150x90 cm


Достапност:

Нема на залиха

6,970.00 ден 5,990.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

    • Достапна во сива боја
    • Материјал: стакло
    • Метални ногарки и оквир
    • Димензии на масата 70x150x90 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.