-12%

LAMART Лажица за готвење LT 3978

– Силиконски долен дел
– Спојка од нерѓосувачки челик
– Рачка од дрво


Original price was: 250.00 ден.Current price is: 220.00 ден.

Спореди

Опис

    • Силиконски долен дел
    • Спојка од нерѓосувачки челик
    • Рачка од дрво
    • Резистентна на температури до 210 °C
    • Должина 34 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.