-13%

LAMART Четка за премачкување на месо на скара LT 5023

– Должина 39 cm
– Материјал челик/пластика/силикон
– За љубители на скара


Original price was: 390.00 ден.Current price is: 340.00 ден.

Спореди

Опис

  • Должина 39 cm
  • Материјал челик/пластика/силикон
  • За љубители на скара
  • Мека дршка за удобна работа
  • Кука за закачување
  • Силиконот не загорува

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.