-13%

LAMART Ракавица за скара LT 5029

– Димензии 34 cm
– Материјал силикон
– За љубители на скара


550.00 ден 480.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии 34 cm
  • Материјал силикон
  • За љубители на скара
  • Нелизгачка силиконска ракавица со долг ракав за заштита на раката при правење скара
  • Со отвор за закаќување
  • Лесна за одржување и чистење

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.