-12%

LAMART Стаклено шише со заштита LT 9029

– Капацитет 550 ml
– Дијаметар 7 cm
– Висина 26 cm


Original price was: 330.00 ден.Current price is: 290.00 ден.

Спореди

Опис

  • Капацитет 550 ml
  • Дијаметар 7 cm
  • Висина 26 cm
  • Материјал стакло/неопрен
  • Прикладна за топли и ладни напитоци
  • Може да се мие во машина за садови без неопренската навлака

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.