LAMART Гума за експрес лонец LTDSD5T

  • Одговара на Експрес лонец LTDSD5
  • Дијаметар од 22cm
  • Изработена од висококвалитетен силиконски материјал370.00 ден

Спореди

Опис

  • Одговара на Експрес лонец LTDSD5
  • Дијаметар од 22cm
  • Изработена од висококвалитетен силиконски материјал

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.