-14%

TEXELL Пасирка за компир TKP-PK152

– Пасирка за припрема на пире од компири
– Рачка од термоотпорна гума
– Функционален дел од темоотпорна пластика
– Должина: 30.5cm


Original price was: 280.00 ден.Current price is: 240.00 ден.

Спореди

Опис

  • Пасирка за припрема на пире од компири
  • Рачка од термоотпорна гума
  • Функционален дел од темоотпорна пластика
  • Должина: 30.5cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.