-12%

TEXELL Силиконска шпатула мала TS-SM124Z

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 20,5 x 4 x 0cm
  • Тежина: 44.0g
  • Боја: зеленаДостапност:

Нема на залиха

Original price was: 125.00 ден.Current price is: 110.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Материјал: силикон
  • Димензии: 20,5 x 4 x 0cm
  • Тежина: 44.0g
  • Боја: зелена

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.