-12%

LAMART Сад за млеко LT 1068

– Садот е направен од висококвалитетен нерѓосувачки челик
– Дупли ѕидови на садот за брз трансфер на топлина и заштеда на енергија
– Мека рачка


Достапност:

Нема на залиха

1,620.00 ден 1,430.00 ден

Нема на залиха

Спореди

Опис

  • Садот е направен од висококвалитетен нерѓосувачки челик
  • Дупли ѕидови на садот за брз трансфер на топлина и заштеда на енергија
  • Мека рачка
  • Масивно дно
  • Скала за волумен од внатрешната страна
  • Индикаторски вентил
  • Литража 1.5 l

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.