-11%

LAMART Калап за куглоф LT 3073

– Печник 23 cm
– Димензии 23 x 23 x 11 cm
– Материјал Carbon Steel
– Нелеплива површина


620.00 ден 550.00 ден

Спореди

Опис

 • Печник 23 cm
 • Димензии 23 x 23 x 11 cm
 • Материјал Carbon Steel
 • Нелеплива површина
 • Црвена боја
 • Практичен додаток за печење со мала тежина
 • Изработен од челик погоден за контакт со храна
 • Отпорен на температури 60°C – 230°C
 • За употреба во печка или во ладилник
 • Брзо и лесно одлепување од подлогата
 • Може да се мие во машина

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.