-12%

LAMART Тенџере за тестенини LT 1206

– Тенџере со капак со дупчиња, за тестенини
– Висококвалитетен сад од нерѓосувачки челик
– Брзо готвење на база на акумулирање на топлината


2,020.00 ден 1,780.00 ден

Спореди

Опис

  • Тенџере со капак со дупчиња, за тестенини
  • Висококвалитетен сад од нерѓосувачки челик
  • Брзо готвење на база на акумулирање на топлината
  • Масивно дно
  • Здраво и брзо готвење
  • Бакелитни дршки
  • Лесно цедење на тестенините благодарение на дупчињата во капакот
  • Пречник / литража:
    – 24 cm / 5,8 l

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.