-12%

LAMART Тенџере за тестенини LT 1067

– Поклопец од отпорно стакло со отвор за пареа
– Дијаметар 22 cm
– Капацитет 6 l
– Индукциски сад


2,970.00 ден 2,610.00 ден

Спореди

Опис

  • Тенџере за тестенини со цедалка
  • Изработени од првокласен нерѓосувачки челик 18/0
  • Внатрешен лонец кој служи како цедалка со сопствени рачки
  • Со комплетот доаѓа и внатрешна “кошница“ за пареа со интегрирани рачки
  • Поклопец од отпорно стакло со отвор за пареа
  • Дијаметар 22 cm
  • Капацитет 6 l
  • Индукциски сад

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.