-12%

LAMART Тава LT Multicolor

– Тава изработена од многу издржлив алуминиум
– Резистентен слој на гребење и загорување
– Мека егрономска рачка


630.00 ден930.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Тава изработена од многу издржлив алуминиум
 • Резистентен слој на гребење и загорување
 • Мека егрономска рачка
 • Погодна за сите видови шпорети (гас, стандардна, индукција, стаклокерамика)
 • Здраво и брзо готвење на база на брз трансфер на топлината
 • Лесно и брзо одржување и чистење
 • Пречник / литража:
  – 20 cm
  – 24 cm
  – 28 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.