-13%

LAMART Преса за лук LT 2072

– Направено од метал
– Должина 16 cm
– Може да се мие во машина за садови


390.00 ден 340.00 ден

Спореди

Опис

    • Направено од метал
    • Должина 16 cm
    • Може да се мие во машина за садови

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.