-13%

LAMART Универзален нож LT 2132

– Универзален нож
– Пластична рачка
– Сечило од нерѓосувачки челик


310.00 ден 270.00 ден

Спореди

Опис

  • Универзален нож
  • Пластична рачка
  • Сечило од нерѓосувачки челик
  • Должина на сечило 13 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.