-13%

TEXELL Нож во боја TNT-L113

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Термопластична гумена рачка
  • Сечиво 8,9 cm
  • Со нелеплив премазOriginal price was: 150.00 ден.Current price is: 130.00 ден.

Спореди

Опис

  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Термопластична гумена рачка
  • Сечиво 8,9 cm
  • Мал за луштење
  • Со нелеплив премаз

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.